11. SUSRET PRIJATELJSTVA

U subotu 24.05.2014. održan je 11. SUSRET PRIJATELJSTVA u organizaciji taekwondo kluba Brod iz Slavnskog Broda. Ujedno je ovo 3 natjecanje koje je Hrvatski taekwondo savez proglasio kriterijskim turnirom za kandidate i kadetkinje koji će nastupiti na Svjetskom kadetskom prvenstvu ove godine.

Prvenstvo je organizirano za sve dobne skupine( mlađe i starije kadete i kadetkinje, juniore i juniorke te seniore i seniorke) kroz discipline sportske borbe i kick. Na natjecanju je sudjelovalo oko 164 natjecatelja iz 28 klubova. Na turniru su nastupili Hrvoje Milovčić, Borna Milovčić, Ante Stanković i Vito Katona. Hrvoje je imao 3 borbe i osvojio je zlatnu medalju, Vito je imao 2 borbe i osvojio je srebrnu medalju ali u finalu nije mogao dati sve od sebe zbog povrede noge, Ante je odmah bio u finalu jer je imao jednu borbu koju je na kraju izgubio na zlatni bod u jako napetoj borbi  i osvojio je srebrnu medalju, Borna je trebao imati četiri borbe ali u borbi za medalju je izgubio. Na kraju natjecanja ekipa je isprobala novi bazen koji je odlično došao poslije uspješnog natjecanja.